Praktische informatie

Overzicht Wijkschoolvereniging Oost 2018-2019

 SportGroep Dag Tijd Plaats Lesgever/
contact-persoon  
Kennismakingsperiode 1



 Kennismakingsperiode 2

Inschrijving Gesloten
 Turnen Groep
1-2
 Dinsdag 16.00-17.00u Gymzaal Keppler-
straat 31
 Sylvia de Roon
Les 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
 Groep
3-5 

 Dinsdag17.00-18.00u  Gymzaal
Keppler-
straat 31
Sylvia de Roon Les 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
 
 
Groep
6-8

 Dinsdag 18.00-19.00u Gymzaal
Keppler-
straat 31
 Sylvia de RoonLes 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
        
 Tennis Groep
 1-4

 Woensdag 14.00-14.45u Sportzaal
Oost
(Celciusstraat 4)
 Richard van WerkhovenLes 1:     6 november 2019
Les 2:     13 november 2019
Les 3:     20 november 2019
Les 4:     27 november 2019
Les 5:     4 december 2019
Les 6:
     11 december 2019
Les 1:     11 maart 2020
Les 2:     18 maart 2020
Les 3:     25 maart 2020
Les 4:     1 april 2020
Les 5:     8 april 2020
Les 6:
     15 april 2020
  Groep
5-8


 Woensdag 14.45-15.30uSportzaal
Oost
(Celciusstraat 4)
 Richard van WerkhovenLes 1:     6 november 2019
Les 2:     13 november 2019
Les 3:     20 november 2019
Les 4:     27 november 2019
Les 5:     4 december 2019
Les 6:
     11 december 2019
Les 1:     11 maart 2020
Les 2:     18 maart 2020
Les 3:     25 maart 2020
Les 4:     1 april 2020
Les 5:     8 april 2020
Les 6:
     15 april 2020
        

Step-

aerobics

 Groep
5-8
Woensdag  12.45-13.45u Gymzaal
Keppler-
straat 31
Belinda de Otter Les 1:     6 november 2019
Les 2:     13 november 2019
Les 3:     20 november 2019
Les 4:     27 november 2019
Les 5:     4 december 2019
Les 6:
     11 december 2019
Les 1:     11 maart 2020
Les 2:     18 maart 2020
Les 3:     25 maart 2020
Les 4:     1 april 2020
Les 5:     8 april 2020
Les 6:
     15 april 2020
        
 Basketbal Groep
3-4


Vrijdag15.30-16.30uSportzaal 
Oost 

(Celciusstraat 4)
Freek RooslootLes 1:     8 november 2019
Les 2:     15 november 2019
Les 3:     22 november 2019
Les 4:     29 november 2019
Les 5:     6 december 2019
Les 6:
     13 december 2019
Les 1:     13 maart 2020
Les 2:     20 maart 2020
Les 3:     27 maart 2020
Les 4:     3 april 2020
Les 5:     10 april 2020
Les 6:
     17 april 2020
 
  Groep
5-8
  Vrijdag 16.30-17.30u 
  Sportzaal 
Oost
(Celciusstraat 4)
 Freek RooslootLes 1:     8 november 2019
Les 2:     15 november 2019
Les 3:     22 november 2019
Les 4:     29 november 2019
Les 5:     6 december 2019
Les 6:
     13 december 2019
Les 1:     13 maart 2020
Les 2:     20 maart 2020
Les 3:     27 maart 2020
Les 4:     3 april 2020
Les 5:     10 april 2020
Les 6:
     17 april 2020

 
 Jiu JitsuGroep
4-8 
Maandag 15.30-16.30uSportzaal
Oost

(Celciusstraat 4) 
 Theo de JongLes 1:     4 november 2019
Les 2:     11 november 2019
Les 3:     18 november 2019
Les 4:     25 november 2019
Les 5:     2 december 2019
Les 6:
     9 december 2019
Les 1:     9 maart 2020
Les 2:     16 maart 2020
Les 3:     23 maart 2020
Les 4:     30 maart 2020
Les 5:     6 april 2020
Les 6:
     13 april 2020
        
 Judo Groep 
1-4
 Maandag 15.30-16.30u Sportzaal
Oost
(Celciusstraat 4)
Henk Kuiper Les 1:     4 november 2019
Les 2:     11 november 2019
Les 3:     18 november 2019
Les 4:     25 november 2019
Les 5:     2 december 2019
Les 6:
     9 december 2019
Les 1:     9 maart 2020
Les 2:     16 maart 2020
Les 3:     23 maart 2020
Les 4:     30 maart 2020
Les 5:     6 april 2020
Les 6:
     13 april 2020
  Groep
 5-8
 Maandag16.30-17.30u Sportzaal
Oost
(Celciusstraat 4) 
Henk Kuiper Les 1:     4 november 2019
Les 2:     11 november 2019
Les 3:     18 november 2019
Les 4:     25 november 2019
Les 5:     2 december 2019
Les 6:
     9 december 2019
Les 1:     9 maart 2020
Les 2:     16 maart 2020
Les 3:     23 maart 2020
Les 4:     30 maart 2020
Les 5:     6 april 2020
Les 6:
     13 april 2020
        
 Taekwondo Groep
4-8
 Dinsdag16.30-17.30u Sportzaal
Oost
(Celciusstraat 4) 
Brandon Schaap Les 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
        
 Bootcamp Groep
4-8
 Dinsdag 15:30-16:30u
 Sportzaal Oost
(celciusstraat 4)
 Siegfried CijntjeLes 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
  Groep
4-8
 Dinsdag 16:30-17:30u
Sportzaal Oost
(Celciusstraat 4)
 Siegfried CijntjeLes 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
        
 Theater 
Groep
3-8
Dinsdag 16:30- 17:30ubs. Kaleidoscoop
(van Swindensingel 66)
 Marjella RooduijnLes 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020
 Koor
 Groep
4-8
 Donderdag 15:30- 16:30u
 bs. De Peperklip
(Fahrenheitstraat 2-4)
 Marije BierlingLes 1:     7 november 2019
Les 2:     14 november 2019
Les 3:     21 november 2019
Les 4:     28 november 2019
Les 5:     5 december 2019
Les 6:
     12 december 2019
Les 1:     12 maart 2020
Les 2:     19 maart 2020
Les 3:     26 maart 2020
Les 4:     2 april 2020
Les 5:     9 april 2020
Les 6:
     16 april 2020
 Fotografie
 Groep
5-8
Dinsdag 15:30-16:30u
 bs. Kaleidoscoop
(van Swindensingel 66)
 Mirjam Boomert
Les 1:     5 november 2019
Les 2:     12 november 2019
Les 3:     19 november 2019
Les 4:     26 november 2019
Les 5:     3 december 2019
Les 6:
     10 december 2019
Les 1:     10 maart 2020
Les 2:     17 maart 2020
Les 3:     24 maart 2020
Les 4:     31 maart 2020
Les 5:     7 april 2020
Les 6:
     14 april 2020